Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji

mgr Monika Paszko

tel. 784 201 306,

Ciechanki 65

21-013 Puchaczów

ul. Czechowska 42/4

20-072 Lublin

Witam na stronie gabinetu psychoterapii

Psychoterapia jest metodą pomocy w usunięciu objawów bądź trudności emocjonalnych stanowiących przyczynę cierpienia pacjenta, uruchomiając w jego psychice takie zmiany, które pozwolą mu na lepsze i bardziej satysfakcjonujące funkcjonowanie. Znajduje zastosowanie w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, w sytuacji kryzysów życiowych, niemożności poradzenia sobie w relacjach z ludźmi. Jest wreszcie sposobem uzyskania wiedzy na temat swojego postępowania tak, aby było ono bardziej świadome.

 

Gabinet Psychoterapii w swojej ofercie uwzględnia psychoedukację, psychoprofilaktykę oraz wszelkie formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Pomoc psychologiczna osobom starszym i ich rodzinom. Warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców, nauczycieli i wychowawców. Prowadzenie konsultacji i informacji w zakresie rozwiązywania problemów dotyczących uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Prowadzenie jednorazowych warsztatów lub cykli tematycznych zaproponowanych przez nauczycieli i pedagogów w szkołach i ośrodkach oraz firmy na terenie województwa lubelskiego.


Przychodząc po raz pierwszy nie musisz mieć dokładnie określonego problemu, czy celu, jaki chcesz osiągnąć. Wspólnie ustalimy, jakiej pomocy potrzebujesz oraz określimy problem i cel terapii. Określimy również częstotliwość spotkań. Każde spotkanie czy konsultacja są poufne!

 

© psychoterapia-leczna.pl